ÖZKAN OTO BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

Yetkili Adı: Mehmet USTA
Adres: Merkez Mh.Halit Paşa Cad.Hedef Sk.No:15
İstanbul / Gaziosmanpasa
Cep Tel: (536) 224-8065

YOL TARİFİ AL >>>

 

 

 

Boyasız göçük düzeltme ilk olarak Amerika da otomotiv sektöründe pdr (paintless dent repair) denilerek Türkçe karşılığı olarak, boyasız göçük düzeltme olarak geçmiştir. Bu yöntem araçların kazalarda oluşan kaporta göçükleri, doğal afet gibi Amerika’ da sık karşılanılan dolu yağışlarındaki araba kaportalarına, tavanına ve aracın dış yüzeyinde meydana gelen vuruk çökme ve ezikliklere çözüm olarak pdr çubukları denilen demir eğilimli çubuklarla başlamış. Daha sonra vakum ile aracın göçük oluşan böylesine masaj yapılarak gelişerek devam etmiştir.

Boyasız göçük düzeltme denilerek dünyada oto kaporta tamir servislerinde başlayan yöntem yayılarak genişlemiştir. Ülkemizde de yeni olan bu yöntem gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte boyasız göçük düzeltme uzmanlaşmış ekiplerce gerçekleştirilmektedir.

Boyasız göçük düzeltmenin önemi

İstanbul ‘ da günlük ortalama 150 kaza meydana geliyor. Kazaların genel sebebi dikkatsizlik ve şehrin yüksek nüfusu sebebiyle oluşan trafikte sürücülerin yoğunlaşan İstanbul trafiğinde araçların dur kalk yapmaktan ve bazen de istenmeyen türden araçlarda oluşan darbeye bağlı lokal göçüklerde akla ilk gelen soru şu oluyor.

Eğer ben bu arabamı satarken göçük sebebiyle aracımın değeri ne kadar düşecek.  Araç satışlarında ilk olarak satın almak isteyen müşteriler –araçta boya var mı diye sorar. ve değerinin altında bir fiyat teklifi ve daha az dikkat çeken bir müşteri portföyü karşınıza çıkar. Boyasız göçük düzeltme yöntemi ise aracınızın kusursuz bir görüntüsü olmasını sağlar

Boyasız Göçük düzeltme nasıl yapılır?

Boyasız göçük düzeltme yöntemi alanında uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış sertifikalı bir uzman tarafından yapılmalıdır. Aracınızdaki hasarları tespit ettikten sonra ince bir çalışma yaparak aracınızı size fabrika çıkış görüntüsü ile boya uygulaması yapmaksızın göçük oluşan bölgeleri boyasız göçük onarımı yaparak aracınızın ilk fabrika çıkış görüntüsünü almasını sağlar. Sizde aracınızı satmak istediğiniz zaman aracınız Kaporta boyası var mı gibi sorulara maruz kalmadan Aracınızı orijinal olarak kullanırsınız ve değer kaybı yaşamadan aranızın satışını gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Mini Onarım nasıl yapılır

Mini onarım hizmeti aracınızda taş izi küçük vuruk izlerine yapılan bir çalışmadır bu yöntem işinde uzman ekipçe titiz bir çalışma gerektirir. Aracınızın estetik açıdan görüntüsünü korumaya ve değer kaybını önleyicidir. Hasar alan bölge doğru hesaplamalar yapılarak boyasız göçük düzeltmenin hassas aletleriyle boyaya zarar vermeden mini kusurları araçtan silercesine eski görüntüye getirir.

 

 

Dolu hasarı onarımı Nasıl yapılır

Ülkemizde geçen yıl temmuz ayında gerçekleşen dolu yağışı sebebiyle araçların camları kırılmış  tavan ve kaporta bölümlerinde onlarca çukurlar oluşmuştur.  Araçların bu görüntüsünden kurtulmak isteyen araç sahipleri soluğu sanayide oto kaporta ustalarında almışlardı. Dolu Hasarı onarımı yoğun bir dikkat ve titiz bir çalışma gerektiriyor araçta oluşan çukurları boyaya zarar vermeden tek tek belirleyip işaretledikten sonra deneyimli ekibimiz özenli bir çalışma ile aracınızı bu çukurlardan arındırarak. Size estetik açıdan aracınızı ilk görüntüsüne getirir.

Biz Özkan oto kaporta servisi olarak gelişen teknolojiyi ve gelişen ekipmanları kullanarak sizlere en iyi hizmet alanında uzman ustalarımızla uygun fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Oto kaporta Boya ve Boyasız göçük düzeltme İstanbul da hizmet vermekteyiz

Kapı Göçük Düzeltme Fiyat